Maciej Kawulski ksw

Szef KSW komentuje doniesienia o możliwym odwołaniu gali na Narodowym

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 22 marca 2023

Szef KSW zabrał głos w sprawie gali na Stadionie Narodowym, do której ma dojść w czerwcu. Będzie to jedno z największych wydarzeń w historii polskiego MMA.

Colosseum II to event, na który czeka wielu kibiców. Na karcie walk mają znaleźć się hitowe starcia, na ten moment ogłoszono pojedynek Salahdine’a Parnasse z Marianem Ziółkowskim o pas oraz walkę Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.

Maciej Kawulski o Colosseum II

W ostatnich czasie w mediach głośno jest o stanie technicznym stadionu. Pojawiały się m.in. doniesienia o tym, że zagrożony może być mecz reprezentacji Polski. Kibice obawiają się również o galę, a głos w tej sprawie zabrał sam szef federacji.

Maciej Kawulski na swoich social mediach wyjaśnił, że fani mogą być spokojni. Gala Colosseum II nie jest zagrożona i na ten moment wszystko ma odbyć się zgodnie z planem:

– Oficjalnie: KSW Colosseum na stadionie Narodowym nie jest i nigdy nie było zagrożone. Wszelkie przepychanki dotyczące innych eventów mają swój początek i koniec w przestrzeniach w, których Federacja nigdy nie przebywała. Do zobaczenia 3 czerwca.

Zostaw ocenę
0
0