NEWSY

Sylwia Maksym vs. Klaudia Syguła na Armia Fight Night Special Edition

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sylwia Maksym vs. Klaudia Syguła na gali Armia Fight Night Special Edition! Kolejny pojedynek pań na karcie walk AFN Special Edition! Przechodząca z boksu do MMA, dwukrotna Mistrzyni Polski i dwukrotna Wicemistrzyni Polski w boksie zawodowym, reprezentantka klubu Berserker’s Szczecin Sylwia Maksym skrzyżuje rękawice z zawodniczką Ankos MMA, wcześniej trenującą w klubie Shark Top Team – Klaudią Sygułą.

Sylwia do debiutu w  MMA przygotowuje się pod okiem Marcina Parchety i Michała „Sztangi” Fijałka. Jej przeciwniczka z Łodzi  ma na swoim koncie ma Mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wice Mistrzostwo Europy w amatorskim MMA oraz udział w Mistrzostwach Świata w Bahrajnie. Walczyła również na gali Wotore 2 w maju 2020 roku, wówczas w pierwszej rundzie pokonała Karolinę Sobek. Podczas ostatniej edycji gali AFN  w styczniu tego roku zawodniczki spotkały się ponownie walcząc w formule MMA – w zawodowym debiucie Syguła musiała uznać wyższość swojej rywalki.  W przeszłości trenowała z takimi zawodniczkami jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus.

Zdaje się, że Klaudia Syguła jest mocno zdeterminowana po ostatnim pojedynku, aby wyrównać swój zawodowy rekord.  Sylwia Maksym również chciałaby jak najlepiej zaprezentować się debiutując w klatce MMA. Zapowiada się zatem niezwykle emocjonujące starcie!

O tym, która z pań wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku przekonamy się już 8 maja!

Comments are closed.