siwollo gromda 15

Świetny technicznie zawodnik zawalczy na GROMDA 15! Siwollo wraca by odkuć się po porażce!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 listopada 2023

Siwollo świetny technicznie zawodnik wróci do ringu organizacji GROMDA. Rafał Tęcza po twardej walce znokautował Sztangę na trzynastej edycji Gromdy. Teraz Siwollo będzie chciał się odkuć po porażce z rezerwowym Stolarą.

Rafał Tęcza zaprezentował się doskonale w swojej pierwszej walce w organizacji GROMDA. Siwollo pokonał wtedy Sztangę po pojedynku, w którym Tęcza dużo pracował na nogach, atakował korpus rywala by ostatecznie ustrzelić go w trzeciej rundzie.

Niestety później Siwollo zmierzył się ze Stolarą, który wszedł do turnieju jako zawodnik rezerwowy. Oznaczało to, że zmęczony Siwollo, który odniósł obrażenia w pierwszej walce musiał w drugim pojedynku mierzyć się ze świeżym i w pełni zdrowym rywalem. Tęcza przegrał ze Stolarskim przez TKO w drugiej rundzie.

Teraz twardy górnik będzie chciał się odbudować jednak będzie o to trudno, gdyż prezes Mariusz Grabowski zapewne znajdzie mu odpowiedniego i wymagającego rywala. Wszak to GROMDA tu nie ma miękkiej gry!

Informacja prasowa:

Dziarski gwarek z ponad setką nieoficjalnych bitek, gdzie sadzał sporych bysiów na spągu. Ostatnio powalił ulicznego mięśniaka SZTANGĘ i wraca mocniejszy bo jeszcze więcej twardych czerepów. Czas kończyć szychtę i wbijać na solówki na gołe pięści na gali GROMDA 15.

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT z udziałem Mario, odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu wynosi 34,99 zł.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments