Archiwum

Światowy ranking MMA (bez UFC) – kwiecień 2013

Pinterest LinkedIn Tumblr

mymma
Portal global-mma.com opublikował dziś comiesięczne zestawienie klasyfikujące zawodników spoza UFC. Poniżej rankingi we wszystkich kategoriach wagowych:

Waga ciężka:
1. Sergei Kharitonov (DREAM)
2. Kenny Garner (M-1 Global Champion)
3. Alexander Volkov (Bellator Champion)
4. Damian Grabowski (MMA Attack)
5. Magomed Malikov (M-1 Global)
6. Jeff Monson (M-1 Global)
7. Richard Hale (Bellator)
8. Thiago Santos (Bellator)
9. Andrei Arlovski (WSOF)
10. Aleksander Emelianenko (ProFC)

Waga półciężka:
1. Emanuel Newton (Bellator)
2. Jan Blachowicz (KSW Champion)
3. Muhammed “King Mo” Lawal (Bellator)
4. Attila Vegh (Bellator Champion)
5. Yoshiyuki Nakanishi (DEEP Champion)
6. Anthony Johnson (WSOF)
7. Mikhail Zayats (Bellator)
8. Christian M’Pumbu (Bellator)
9. Vladimir Matyushenko (Free Agent)
10. Renato Sobral (Bellator)

Waga średnia:
1. Alexander Shlemenko (Bellator Champion)
2. Mamed Khalidov (KSW)
3. Michal Materla (KSW Champion)
4. Maiquel Falcao (Bellator)
5. Vyacheslav Vasilevsky (M-1 Global)
6. Ramazan Emeev (M-1 Global Champion)
7. Mario Miranda (M-1 Global)
8. Arthur Guseinov (M-1 Global)
9. Doug Marshall (Bellator)
10. Bruno Santos (Bellator)

Waga półśrednia:
1. Ben Askren (Bellator Champion)
2. Rashid Magomedov (M-1 Global Champion)
3. Douglas Lima (Bellator)
4. Jon Fitch (WSOF)
5. Yasubey Enomoto (M-1 Global)
6. Paul Daley (Bellator)
7. Keita “K-Taro” Nakamura (Legend FC)
8. Shamil Zavurov (Bellator)
9. Takenori Sato (Pancrase Champion)
10. Akihiro Murayama (Pancrase)

Waga lekka:
1. Michael Chandler (Bellator Champion)
2. Eddie Alvarez (Bellator)
3. Shinya Aoki (ONE FC Champion)
4. Musa Khamanaev (M-1 Global Champion)
5. Rick Hawn (Bellator)
6. Daniel Weichel (M-1 Global)
7. Kotetsu Boku (ONE FC)
8. Antonio McKee (DREAM)
9. Naoyuki Kotani (ZST Champion)
10. David Rickels (Bellator)

Waga piórkowa:
1. Pat Curran (Bellator Champion)
2. Georgi Karakhanyan (DREAM)
3. Hiroyuki Takaya (DREAM)
4. Tatsuya Kawajiri (DREAM)
5. Patricio Freire (Bellator)
6. Diego Nunes (Free Agent)
7. Daniel Straus (Bellator)
8. Kazunori Yokota (DEEP Champion)
9. Magomedrasul Khasbulaev (Bellator)
10. Honorio Banario (ONE FC Champion)

Waga kogucia:
1. Bibiano Fernandes (ONE FC)
2. Marlon Moraes (WSOF)
3. Eduardo Dantas (Bellator Champion)
4. Soo Chul Kim (ONE FC Champion)
5. Masakatsu Ueda (ONE FC)
6. Joe Warren (Bellator)
7. Tyson Nam (WSOF)
8. Marcos Galvao (Bellator)
9. Anthony Leone (Bellator)
10. Zach Makovsky (CFFC)

Waga musza:
1. Darrell Montague (Free Agent)
2. Mikihito Yamagami (Shooto Strawweight Champion)
3. Mitsuhisa Sunabe (Pancrase Junior Flyweight Champion)
4. Mamoru Yamaguchi (Shooto)
5. Junji Ito (Shooto)
6. Shinichi „BJ” Kojima (ONE FC)
7. Yuki Shojo (Shooto)
8. Ryuichi Miki (Shooto)
9. Haruo Ochi (Shooto)
10. Kiyotaka Shimizu (Pancrase Super Flyweight Champion)

Comments are closed.