Stipe Miocić UFC

Stipe Miocić zdradził termin walki z wygranym starcia Jones vs. Gane!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 marca 2023

Stipe Miocić został solidnie przepytany przez… Daniela Cormiera, czyli swojego byłego rywala, który aktualnie pracuje jako ekspert/komentator gal UFC. Amerykanin zdradził termin walki z wygranym starcia Jon Jones vs. Ciryl Gane!

Stipe Miocić ostatni pojedynek stoczył w marcu 2021 roku. Od tamtej pory sporo się zmieniło w życiu zawodnika, który między innymi został ojcem po raz drugi. Łączący starty w MMA z pracą strażaka Miocić wyjaśnił dlaczego nie doszło do pojedynku z Jonem Jonesem już teraz:

„Powodem była zła komunikacja między mną, a UFC. Ja byłem gotowy na to by podjąć rękawicę jednak za każdym razem ich oferty były nastawione na inne daty. Nie mam nic przeciw UFC bo wiem, że matchmakerzy po prostu chcą zestawiać pojedynki i muszą to robić. Kiedy raz mnie zapytali powiedziałem, że nie jestem fizycznie gotowy i potrzebuję 12 tygodni. Powiedziałem, że naprawdę nie mogę „zrobić” walki za 8 tygodni, że potrzebuję 12, oni nie chcieli. Tak bywa. Wracając wstecz kiedy Francis i Ciryl walczyli ze sobą to nikt się nawet do mnie nie odezwał. Teraz powiedzieli mi że dostanę w lutym pojedynek ze zwycięzcą starcia Jones vs. Gane. Także będę się przygotowywał.”

Co sądzicie o takiej wypowiedzi Miocicia? Uważacie, że organizacja powinna poczekać dłużej na Stipe czy też zestawienie Jones vs. Gane ma aktualnie większy sens?

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 285?

Galę UFC 285 obstawisz i obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dla nowych użytkowników Fortuna przygotowała specjalny bonus. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Do tego aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Wyjątkowo na walkę Mateusza Gamrota bukmacher oferuje kolejną promocję! Zasady są banalne. Po założeniu konta zrób depozyt na kwotę min. 30 zł. Następnie postaw pierwszy kupon na zwycięstwo Polaka za min. 2 zł, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 zł!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0