NEWSY

Spartan Fight 8: Browarski vs. Sabadash i Kiełek vs. Palailogos w karcie walk!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Organizacja Spartan Fight ogłosiła dwa nowe pojedynki na galę, która odbędzie się 23 września w hali TS Wisła w Krakowie:

Paweł Kiełek (8-3-1) zawodnik reprezentujący klub Berkut Arrachion Olsztyn, jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników polskiego MMA, zwycięzcą walki na ACB 63, 23 września na hali ”Wisły”, wejdzie do klatki z Ioannisem Palailogosem (13-7), ”Greckim Cesarzem”, którego walka w Chorzowie, nie doszła do skutku. Pojedynek Kiełka z Palailogosem, będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków na gali Spartan Fight 8!

Kolejnym pojedynkiem, który zobaczymy na gali Spartan Fight 8, będzie walka ”Sowy” z zawodnikiem z Ukrainy- Pavlem Sabadashem. Dla Macieja Browarskiego, będzie to 4 pojedynek dla organizacji Spartan. Wychowanek Chorzowskiego klubu, ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną przegraną. Z ostatniego pojedynku wyszedł zwycięsko, pokonując Claudio Conti w Tauron Arenie. Jego przeciwnikiem na gali w Krakowie będzie Pavel Sabadash, który na 4 gali Spartan pokonał Ireneusza Cholewę. Głównie bazuje na stójce, jest twardym zawodnikiem, walczącym do samego końca. Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie.

23 września. TS Wisła Kraków.
Bilety na to wydarzenie do nabycia:

https://www.kupbilecik.pl/impreza-19678-mma.spartan.fight.8.krakow.html

Comments are closed.