GROMDA 12

SOLÓWKA: SAVAGE vs. KAJFASZ – król walk ulicznych kontra polski chuligan! GROMDA 12 PPV! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Już dziś wieczorem organizacja GROMDA przeniesie fanów brutalnych walk na gołe pięści na osiedle lat 90-tych. Szykuje się kolejna fenomenalna gala pełna krwawych starć i potężnych nokautów. Nie przegapcie tego wydarzenia. Podpowiadamy jak zakupić PPV na SOLÓWKĘ: SAVAGE vs. KAJFASZ – Król walk ulicznych zmierzy się z polskim chuliganem.

Przed walką na gali GROMDA 12 Jakub „Kajfasz” Sorota zapowiada:

„Te środowisko chuligańskie jest takie, że jest przemoc cały czas. Cały czas się tłuczemy prawda. A tutaj (na Gromdzie) można to zrobić czysto sportowo. Ja ogólnie zostawię w ringu serducho, charakter, będę się czołgał jeśli będzie trzeba. Szykujcie się na ostrą rzeźnię będzie krwawa jatka! Obiecuję.”

Simon „Savage” Henriksen odpowiada:

„Dwóch różnych gości z dwóch różnych grup, sprawdzą kto jest lepszy. Jeden na jednego. 'Patrzcie pokonałem króla walk ulicznych’ (śmiech), nie dzisiaj, nie tym razem, tak się nie stanie. Jestem gotowy, ważne jest to po co tutaj jestem. Jestem tu po to by dać walkę i dam z siebie wszystko.”

Savage i Kajfasz zmierzą się już dziś wieczorem na gali GROMDA 12!

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0