Słomka wraca na GROMDA 15! Zwycięzca turnieju gotowy na walkę z każdym [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 13 listopada 2023

Na kanale organizacji GROMDA pojawiło się nagranie z bohaterem jednej z ostatnich gal. Swoją historię opowiedział wygrany turnieju na 13. edycji, Jakub Słomka.

Słomka to kolejny bijok z gór, który robi furorę w walkach na gołe pięści. Zawodnik zadebiutował przed kilkoma miesiącami na 13. gali GROMDA i wygrał turniej. Po drodze pokonał między innymi już w 1. rundzie potężnego „Sieniawa”. W finale zaś spotkał się z zawodnikiem rezerwowym, „Stolarą”.

Jakub Słomka doskonale zna się z „Mariem”, który go namawiał go do sportu i to przez niego późniejszy zwycięzca turnieju spróbował swoich sił w walkach na gołe pięści. Teraz Kuba właśnie z Zakopanem brał udział w obozie, na którym do walki o pas przygotowywał się „GOAT”.

Mistrzowskie starcie Łukasza Parobca z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem zamknie kartę walk najbliższej gali GROMDA 15. W ringu pojawią się też liczne nowe twarze z Polski oraz zagranicy, a do tego zadebiutuje też „Popek”.

Poniżej możecie obejrzeć materiał o Jakubie Słomce. Wygrany 13. turnieju GROMDA opowiada o swojej drodze do organizacji i o tym, co go motywuje do dalszych walk.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments