słomka rozpracował i znokautował gorillę gromda 17 video

Słomka rozpracował i znokautował Gorillę w 5 rundzie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2024

Gorilla i Słomka stoczyli pojedynek w superfightcie na gali GROMDA 17. Słomka znokautował Gorillę w piątej rundzie walki.

Podczas eventu GROMDA 17 w ringu zmierzyło się dwóch zawodników niepokonanych na galach organizacji GROMDA. Oko w oko stanęli Paweł Werszynin oraz Jakub Słomka.

Pojedynek Gorilla vs Słomka był dla wielu kandydatem do skradnięcia show i miana tytułu walki wieczoru gali GROMDA 17.

Słomka wyprowadza pierwsze proste. Gorilla póki co próbuje skrócić dystans jednak nic z tego nie wychodzi. Werszynin chciał skrócić dystans i wejść w rywala jednak pośliznął się. Koniec spokojnej pierwszej rundy, którą śmiało można uznać rundą na rozpoznanie.

Agresywny atak Gorilli na początek drugiej odsłony. Werszynin trafia i na głowę i na korpus Słomki. Zdecydowanie wyższe tempo tej rundy. Jakub stara się pracować prostymi jednak Paweł sprytnie ich unika. Wreszcie Słomka trafia lewym prostym.

Kolejna runda w której Gorilla stara się polować na eksplozywne wejście w rywala. Słomka bardzo spokojnie, krąży i wyprowadza pojedyncze ciosy. Dobra seria ciosów Werszynina. Gorilla trafia potężnym lewym.

Niesamowita potężna seria ciosów w wydaniu Gorilli, który zasypał Słomkę gradem ciosów. Jakub jest już porozbijany i mocno odczuł te ciosy Pawła. Werszynin rozciął rywala przed rozpoczęciem piątej rundy.

Dobry lewy Werszynina. Gorilla atakuje ponownie potężnym lewym tym razem jednak niecelnie. Dobry prawy Słomki. Werszynin trafia na korpus, a następnie próbuje ataku na głowę rywala. Słomka rusza do przodu jednak atakuje wolno pojedynczymi prostymi. Ładna seria ciosów Werszynina. Gorilla skraca dystans i wchodzi mocną serią. Słomka odgryza się i rywal odczuł cios. Słomka trafia długim lewym prostym. Słomka zaczyna trafiać coraz częściej. Dobry podbródkowy Słomki. Gorilla wchodzi w Słomkę serią ciosów, skraca dystans i trafia jednak Słomka spokojnie to wszystko przyjmuje.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments