senator domaga się śledztwa ufc sponsor prime

Senator domaga się przeprowadzenia śledztwa dotyczącego jednego ze sponsorów organizacji UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lipca 2023

Reprezentujący Demokratów senator Chuck Schumer domaga się by Amerykański Departament Żywienia i Medycyny przeprowadził śledztwo w firmie PRIME, która jest jednym ze sponsorów organizacji UFC! Senator uważa, że napój skierowany do młodej generacji może im przynieść więcej szkód aniżeli pożytku.

Firma PRIME, producent napojów została jednym ze sponsorów organizacji UFC w styczniu 2023 roku. Wszystko za sprawą Logana Paula i KSI którzy są właścicielami firmy i postanowili zainwestować pieniądze w promocję swojego produktu na galach najlepszej ligi MMA na świecie.

Niedawno globalnymi ambasadorami napoju zostali Israel Adesanya i Alexander Volkanovski, a z tej okazji Logan Paul odbył nawet trening z dwoma mistrzami UFC! Materiał video możecie zobaczyć w dedykowanym artykule. Logan Paul trenował z Israelem Adesanyą i Alexandrem Volkanovskim!

Sielanka może się jednak szybko skończyć, gdyż napój szybko zyskał sporą popularność wśród dzieci i młodzieży, a to sprawiło że zainteresowali się nim politycy. Chuck Schumer, przedstawiciel Partii Demokratów uważa, że FDA powinna przeprowadzić dokładne śledztwo i przebadać skład napoju PRIME, gdyż wedle oficjalnej tabeli zawiera on 200mg kofeiny w puszce, czyli dwa razy więcej aniżeli napoje Red Bulla czy sześć razy więcej niż puszka Coca Coli.

Senator zapewne zwrócił uwagę na napój PRIME po tym jak w sieci pojawiły się nagrania video, na którym młodzież walczy o nowe produkty z linii PRIME. Przypomina to odrobinę przepychanki i bójki przy stoiskach z karpiem w polskich marketach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments