ksw 76 parnasse vs rajewski video

Sebastian Rajewski przed KSW 76: „Salahdine jest na mojej czarnej liście”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 listopada 2022

Przed nadchodzącą galą KSW 76 Marian Ziółkowski, mistrz wagi lekkiej, musiał wycofać się z pojedynku z Salahdinem Parnasse z powodu kontuzji nogi. W jego miejsce wszedł były pretendent do tytułu, Sebastian Rajewski, a na szali pojedynku pojawi się tymczasowy pas wagi lekkiej.

Przeznaczenie chciało, żebym znowu stanął do walki o pas – mówi Sebastian. – Moi bracia byli przeciwni, żebym walczył, bo to Salahdine, prawdziwy kot, który jest gotów na mistrza i potrzeba więcej czasu na przygotowania, ale ja lubię ryzyko. W końcu przyszedł ten moment na najtrudniejszy sprawdzian.

Walka z Salahdinem to nie tylko jednak wyzwanie sportowe, ale też sprawa osobista, Parnasse pokonał bowiem Łukasza Rajewskiego, jednego z braci Sebastiana.

Wygrał z moim bratem, więc jest na mojej czarnej liście. Jeśli zaryzykuje wymiany, pójdzie ze mną w bójkę, to może przy tym oberwać. Wyjątkowość tego starcia polega na tym, że obaj jesteśmy świetnie walczącymi zawodnikami. Walczymy w spektakularny stylu, jesteśmy szybcy, elektryczni. Znajdujemy sposób na to, by trafiać czysto rywali, pokonywać ich i kłaść na deski. Jeśli znajdę moment na czyste trafienie, to z pewności ustrzelę Salahdine’a.

Pełna rozmowa pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4231

Zostaw ocenę
0
0