sebastian przybysz obszernie komentuje przegraną w walce mistrzowskiej ksw

Sebastian Przybysz obszernie komentuje przegraną w walce mistrzowskiej

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 10 czerwca 2024

Sebastian Przybysz w długim poście skomentował swój występ na gali KSW 95. Były mistrz uważa, że o wyniku walki zadecydował geniusz parterowy Jakuba Wikłacza.

Sebastian Przybysz przegrał z Jakubem Wikłaczem na gali KSW 95 w Olsztynie. Zawodnik Mighty Bulls nie odzyskał mistrzowskiego pasa KSW w kategorii koguciej.

Sebastian Przybysz zamieścił w mediach społecznościowych obszerną wypowiedź, w której skomentował piąty pojedynek z Kubą, pochwalił geniusz parterowy rywala, a przy okazji zganił samego siebie za nieuwagę i porażkę przed czasem.

Sebastian Przybysz po KSW 95

– To były najcięższe przygotowania w moim życiu. W ostatnim czasie zrobiłem bardzo duży progres. Każdą wolną chwilę poświęcałem na rozwój. W trakcie pojedynku otwierałem się co raz mocniej i realizowałem gameplan. Czułem, że to czego się nauczyłem działa i powoli prowadzi mnie do zwycięstwa. Niestety jeden mały błąd i geniusz parterowy Kuby zadziałał. Do samego końca wierzyłem, że uda mi się przetrwać duszenie i wrócić do pojedynku. Niestety zamiast tego mój mózg wybrał drzemkę i przegrałem pierwszy raz przed czasem. Teraz muszę skupić się na wyleczeniu znów złamanej ręki, a w niedalekiej przyszłości na wyciągnięciu wniosków z tej lekcji. Napewno to czego się nauczyłem zostanie że mną na zawsze i będę jeszcze lepszym zawodnikiem. Dziękuję Kubie za te lata rywalizacji bo wzajemnie popychaliśmy się do jeszcze cięższej pracy i progresu. Obaj jesteśmy na najwyższym światowym poziomie i może to już pora by spróbować wzajemnie sobie pomagać.
Bardzo dziękuję moim najbliższym osobom za to, że co by się nie działo to zawsze stoją za mną i pomagają iść do przodu. Świat bez Was byłby dla mnie szary.
Podziękowania dla wszystkich osób, które dołożyły cegiełkę do mojego występu. Mam nadzieję, że mimo wyniku zaspokoiłem trochę wasze oczekiwania.
Nie wiem co dalej. Wiem jednak, że nie zatrzymam się w tym miejscu bo mam jeszcze wiele dużych rzeczy do zdobycia. Chce się cieszyć każdym dniem swojego życia, i Wam wszystkim życzę tego samego.
Bez pasa ale z głową do góry.

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wal
15 dni temu

Nawet nie wiesz chłopie jak mi zaimponowałeś.