NEWSY

Sebastian Kotwica o pierwszym zwycięstwie w karierze – video

Pinterest LinkedIn Tumblr
Kampania „Pierwsze Zwycięstwo” składa się z dziesięciu wywiadów ze sportowcami – mistrzami swoich kategorii – którzy opowiadają o tym, jakie wspomnienia przywołuje w nich powrót myślami do chwili, gdy zdobyli swój pierwszy medal lub inne trofeum. Zgodnie podkreślają, że pierwsze zwycięstwo to nie tylko ogromna satysfakcja, ale również zapowiedź wyboistej drogi, usłanej nie tylko kolejnymi wygranymi, ale też chwilami zwątpienia lub porażki.
Sebastian Kotwica zaczynał w bardzo młodym wieku jako w zawodach zapaśniczych. Szybko okazało się, że ma do tego serce i talent, a co najważniejsze – jest gotowy na długie godziny intensywnych treningów. Szereg poświęceń zawsze jednak wracał do niego z podwójną satysfakcją w postaci zdobywanych medali. O swoim pierwszym zwycięstwie oraz o tym, jak starał się o kolejne trofea, Sebastian opowiada w wideo wywiadzie w kampanii.
Marka Tryumf przygotowała wyjątkowy materiał, który ma zachęcać wszystkich – niezależnie od wieku lub kondycji – do wkładania w swoją pasję całego serca, nawet wtedy, kiedy wydaje nam się, że czas się poddać.

Comments are closed.