sean strickland zwycięstwem wygenerował wielkie zasięgi

Sean Strickland zwycięstwem wygenerował wielkie zasięgi. Prawie 2,5 miliona wyświetleń wywiadu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 września 2023

Sean Strickland pokonał Israela Adesanyę i udowodnił, że kibice MMA na świecie lubią tego rodzaju niespodzianki. Amerykanin udzielil wywiadu po walce i wykręcił on już niemal 2,5 miliona wyświetleń! Strickland szybko dołączył do grona największych gwiazd UFC!

Zwykle nie przyglądamy się zbyt dokładnie tego typu liczbom jednak tym razem postanowiliśmy zrobić mały wyjątek. Amerykanin pokonał faworyzowanego Israela Adesanyę czym sprawił olbrzymią sensację.

Sean Strickland wygrał z Israelem Adesanyą na gali UFC 293 w Sydney, a wywiad z Amerykaninem po walce zebrał już niemal 2,5 miliona wyświetleń. Dla porównania wywiady z Seanem O’Malleyem czy Maxem Hollowayem wykręciły cztery razy mniej bo zaledwie około 600 tysięcy wyświetleń.

Połowę z zasięgów Sterlinga osiągnął natomiast Aljamain Sterling. Rozmowa z Aljo po gali w Bostonie ma niemal 1,3 miliona wyświetleń. Przypominamy jednak, że ta gala odbyła się już kilka tygodni wstecz.

Nowy mistrz kategorii średniej ma zatem teraz „piłeczkę” po swojej stronie i może rozdawać karty, a jeśli podejdzie do tego z równie chłodną głową co w trakcie starcia z Adesanyą to może bardzo szybko wykorzystać rosnącą popularność i zarobić ogromne pieniądze.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments