Sean Strickland o Danielu Rodriguezie

Sean Strickland skomentował porażkę Daniela Rodrigueza: „Zero treningu, nie sparował. Zapłacili mu za zrobienie wagi!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 maja 2023

Sean Strickland skomentował na łamach mediów społecznościowych porażkę Daniela Rodrigueza z Ianem Garrym. „Tarzan” w swoim stylu w szczerych słowach napisał dlaczego jego zdaniem Rodriguez poniósł porażkę na gali UFC w Charlotte.

Na gali UFC w Charlotte Ian Garry ustrzelił Daniela Rodrigueza high kickiem, a następnie dobił go ciosami w parterze. Ian Machado Garry znokautował Daniela Rodrigueza. Porażkę Rodrigueza postanowił skomentować Sean Strickland.

„Tarzan” szczerze w mocnych słowach wypowiedział się na temat przegranej Rodrigueza oraz jego podejścia do treningów:

„Daniel Rodriguez vs. Ian Garry… jeśli przegrywam walkę to jedyną rzeczą, której nie mogę powiedzieć to to, że nie trenowałem. Dlatego, że zawsze daję z siebie wszystko w trakcie obozów przygotowawczych. Na treningach przelewam więcej krwi niż w walkach w octagonie. Z drugiej strony jest taki Daniel Rodriguez, zero prawdziwego treningu do tej walki.”

Strickland kontynuował swą wypowiedź w kolejnym wpisie, Strickland zaznaczył, że nie przekreśla i nie wypowiada się negatywnie na temat umiejętności Garry’ego, a skupia się na Rodriguezie:

„Nie mówię, że Garry nie jest dobry, uważam, że ma umiejętności… jednak słyszę tych wszystkich ludzi na youtube, że nikt w taki sposób nigdy nie pokonał Rodrigueza. Słuchajcie Rodriguez nie trenował, nie sparował, zapłacili mu za zrobienie wagi. To zaskakujące, ale wielu zawodników, którzy nie są w top 10 rankingu robi to samo…”

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments