sean strickland sparował z johnnym eblenem

Sean Strickland ściągnął posiłki – mistrz UFC sparował z mistrzem Bellatora!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 stycznia 2024

Sean Strickland podszedł z wielkim zaangażowaniem do treningów przed UFC 297. Amerykanin ściągnął posiłki i sparował z Johnnym Eblenem, mistrzem organizacji Bellator.

Czasem by zrobić kolejny krok naprzód trzeba dać się zaciągnąć na głęboką wodę nie tylko w trakcie walki w octagonie, lecz również na sparingu. Z takiego założenia wyszedł najwyraźniej Eric Nicksick, trener Seana Stricklanda, który ściągnął do Las Vegas Johnny’ego Eblena, mistrza organizacji Bellator MMA.

To właśnie mistrz Bellatora w kategorii do 84 kilogramów zamieścił na instagramie zdjęcie, które zdradziło wspólne treningi obu mistrzów. Strickland i Eblen zapozowali do zdjęcia po sparingu. Noszący przydomek „Pressure” Eblen jest niepokonany w zawodowym MMA i ma na koncie doskonałą serię czternastu zwycięstw z rzędu.

Przyglądając się zdjęciu lekko może martwić fakt, że nos Stricklanda jest mocno opuchnięty, a w jego okolicach widać świeże ślady krwi. Na górze nosa widać także rozcięcie, jednak ciężko tu wyrokować czy Sean doznał urazu wcześniej czy też doszło do niego w ostatnich dniach.

Przypominamy, że Strickland powróci do octagonu UFC już w nocy z soboty, na niedzielę 21 stycznia. Strickland na gali UFC 297 zmierzy się z Dricusem Du Plessisem. Amerykanin i Afrykaner wreszcie rozwiążą wielomiesięczny konflikt.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments