Sean Strickland ratuje UFC Vegas 67 ze śmiechem. Porównał dziennikarza do… postaci ze Star Wars! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 12 stycznia 2023

Sean Strickland uratował main event gali UFC Vegas 67, zgadzając się na pojedynek na ostatnią chwilę. Amerykanin pojawił się w ewidentnie wyśmienitym humorze na dniu medialnym!

Pierwotną walką wieczoru UFC Vegas 67 miał być pojedynek Nassourdine’a Imavova z Kelvinem Gastelumem. Ten drugi jednak doznał poważnego urazu jamy ustnej, przez co zmuszony był wycofać się z na zaledwie kilka dni przed galą. To oczywiście postawiło pod dużym znakiem zapytania występ Francuza w ostatnim pojedynku wieczoru.

Starcie to zgodził się przyjąć Sean Strickland. Słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi Amerykanin w trakcie dnia medialnego przyznał, że po grudniowej potyczce z Jaredem Cannonierem i świętach szykował się na wyjazd na snowboard, jednak Mick Maynard przekonał go pokaźną sumką.

„Tarzan” stawił się na wczorajszym dniu medialnym, gdzie z humorem odpowiadał dziennikarzom. Jednemu przyznał, że nie zamierza łamać sobie języka próbując wymówić nazwisko Nassourdine’a Imavova i nazwie go po prostu „Francuzkiem”. Nie był jednak w stanie spokojnie odpowiedzieć na pytanie Johna Morgana z redakcji MMA Junkie. Gdy ten zagaił do Stricklanda, czy ma zamiar zmienić swój styl walki ze względu na to, jak punktują sędziowie, Sean… zalał się śmiechem. Stwierdził bowiem, że redaktor przypomina mu jednego z obcych z serii filmów „Gwiezdne Wojny”.

„Brachu, kojarzysz tego… Powiem to, powiem. Jesteś przystojnym facetem, przystojnym. Ale kojarzycie tego sprzedawcę ze Star Warsów, tego ze skrzydełkami? Nie jestem fanem Star Wars, nienawidzę tego, dla mnie to grupa gejów z mieczami świetlnymi, ale zobaczcie to. To był ktoś koło Anakina Skywalkera, taki mały ze skrzydełkami, sprzedawca… Powiedzcie mi, że ten s***wiel nie wygląda jak on! Powiedzcie, że s***wiel nie wygląda jak ten gość!”

Zostaw ocenę
0
0