Sean Strickland o Du Plessisie i Coście

Sean Strickland: „Powinienem bić się z Whittakerem, a dali mu rywala który prawie zmarł w octagonie!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

Sean Strickland nie jest zadowolony z tego w jaki sposób matchmakerzy UFC „rozdają karty”. Amerykanin mocno skrytykował postawę organizacji oraz to jakie zestawienia pojawiły się w ostatnim czasie.

W ostatnich tygodniach wiele osób zastanawiało się dlaczego Sean Strickland został zestawiony z Abusem Magomedovem. Amerykanin w rozmowie z dziennikarką Helen Yee wyjaśnił sprawę:

„Wyglądało to tak jakby chcieli mnie pokonać jakimś gościem bez nazwiska, dosłownie. Jak mu tam na imię? Wolę Abu, wiecie tę małpkę z Alladyna. Będę z wami szczery, jak to zwykle bywa. UFC skontaktowało się ze mną i powiedzieli, że pytali zawodników z TOP 10 i nikt nie chciał walczyć, więc powiedzieli mi: 'Sean odstawimy cię na boczny tor na 6-8 miesięcy nim pojawi się ktoś z kim będziemy mogli cię zestawić.’. Powiedziałem im, że to popierdolone bo ja kocham walczyć a przede wszystkim chcę zarabiać pieniądze. Dlatego przyjąłem ten pojedynek.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 74?

Galę UFC Vegas 74: Kara-France vs. Albazi w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 4 czerwca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 3:00 w niedzielę 4 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Strickland na temat Du Plessisa oraz Paulo Costy

Jak „Tarzan” ocenił pozostałe zestawienia w organizacji UFC? Okazuje się, że Sean ma wiele pretensji zarówno do matchmakerów jak i do niektórych rywali.

„Powinienem bić się z Whittakerem, a dali mu rywala który prawie zmarł w octagonie w trakcie walki z emerytem Brunsonem. Whittaker po prostu przejdzie po Dricusie. To ja powinienem być rywalem Roberta, uważam tak nie tylko ja, ale także i fani. Jest jeszcze ten brudny Brazylijczyk Costa. Też powinienem się z nim bić. Nie wiem co on odpierdolił, że teraz bije się z jakimś Aliskerovem, kto to w ogóle kurwa jest? Kiedy Costa udaje dziewczynkę i prowadzi jakieś rozmówki z UFC tak to się właśnie kończy.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments