Sean Strickland obraża rywala i cały naród! „Jak jesteś pi***olonym Francuzem, to…”

S
0
Opublikowano: 13 stycznia 2023

Sean Strickland zamknął ubiegły rok ostatnią walką wieczoru na wydarzeniu UFC, a nowy otworzy pierwszym main eventem. Amerykanin już w ten weekend na UFC Vegas 67 spotka się z Nassourdinem Imavovem, o które umiejętnościach nie ma najlepszego zdania.

Urodzony w Rosji Francuz miał w końcu zmierzyć się z Kelvinem Gastelumem. Zwycięzca 17. sezonu programu The Ultimate Fighter wypadł jednak na kilka dni przed wydarzeniem. Powodem była infekcja w jamie ustnej, która wymagała natychmiastowego zabiegu. W jego miejsce wskoczyć zgodził się Sean Strickland.

Na spotkaniu z mediami „Tarzan” przyznał, że gdy otrzymał telefon od matchmakera federacji Micka Maynarda planował akurat wyjazd. Amerykanin pod koniec ubiegłego roku spotkał się w oktagonie z Jaredem Cannonierem, z którym przegrał po swoim zdaniem niesłusznej decyzji arbitrów.

O ile Strickland szanuje umiejętności „The Killa Gorilla”, o tyle inaczej sprawa zdaje się mieć z najbliższym oponentem. Sean nie miał za wiele czasu na przygotowania, ale to dla niego żaden problem. „Tarzan”, powołując się na wiedzę historyczną, powiedział w rozmowie z mediami, że nie spodziewa się większych problemów ze strony Nassourdine’a Imavova.

„Nawet, k**wa nie wiem, jak się wymawia to nazwisko, stary, więc po prostu będę go nazywał Francuzikiem. I jeśli czegokolwiek się dowiedzieliśmy o Francuzach, to w czym oni są najlepsi? W poddawaniu się. Nie widziałem w zasadzie jego walk. Wiem, że lubi iść w wymianę.”

„Wiem, że lubi wyprowadzać mocne bomby, ale i tak jest pi***olonym Francuzem. A jak jesteś pi***olonym Francuzem, to niesiesz ze sobą duży bagaż tchórzostwa. Tak więc może dla niego to będzie swego rodzaju oświadczenie. Może powie, że jego kraj zostawił tchórzostwo w przeszłości, skąd mi to k**wa wiedzieć. To, z czego słyną Francuzi, to romanse, poddawanie się i przegrywanie walki. Ale się, k**wa, przekonamy. Może on jest inny.”

O ile wypowiedź Stricklanda może być dla wielu obraźliwa, o tyle sam zawodnik słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi – niedługo po rozpoczęciu wojny w Ukrainie „Tarzan” stwierdził, że ci powinni paść na kolana przez rosyjskim agresorem. W tym wypadku zapomniał, bądź nie wiedział, o jednym istotnym szczególe: Imavov urodził się i do 9. roku życia wychowywał w Dagestanie.

Kursy bukmacherskie na UFC Vegas 67: Strickland vs. Imavov

Galę UFC Vegas 67 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start po rejestracji otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0