sean o'malley wszyscy myślą że boję się meraba

Sean O’Malley: „Nie wiem dlaczego wszyscy myślą, że boję się Meraba”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 września 2023

Sean O’Malley udzielil wywiadu The Schmo. W trakcie rozmowy „Sugar” wskazał idealny scenariusz na pierwszą obronę mistrzowskiego pasa. Mistrz kategorii koguciej podkreślił, że nie wie dlaczego ludzie sądzą, że obawia się Meraba Dvalishvilego.

Sean O’Malley wywalczył pas mistrzowski kategorii koguciej i szybko wskazał pierwszego pretendenta do mistrzowskiego tytułu. „Sugar” wywołał do tablicy Marlona Verę, z którym niegdyś przegrał przez nokaut. O’Malley chce wziąć rewanż na Chito i zapowiada, że tym razem w pojedynku z Ekwadorczykiem padnie inny wynik.

„Pamiętam, że po pierwszej walce wszyscy pytali mnie dlaczego nie domagam się rewanżu ja jednak powiedziałem, że przyjdzie na to odpowiednia pora. Teraz to właśnie powinno się stać. To musi nastąpić, to powinna być moja kolejna walka, tego chcę jednak zobaczymy co się wydarzy.”

W trakcie rozmowy nie mogło oczywiście zabraknąć tematu Meraba Dvalishvilego, czyli klubowego kolegi Aljamaina Sterlinga, który jest notowany na drugim miejscu rankingu dywizji do 62 kilogramów.

„Zawalczę z każdym kogo da mi UFC. Nie wiem dlaczego wszyscy myślą, że boję się Meraba. Posłuchajcie uważam, że Aljo jest lepszy od Meraba i znokautowałem Sterlinga. Ludzie też myślą, że to ja tutaj wybieram z kim się biję, a to nie do końca tak jest, będę walczył z tym kogo da mi UFC. Myślę jednak, że z biznesowego punktu widzenia walka z Chito Verą przyniesie najwięcej pieniędzy. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.”

Gale organizacji UFC, w tym najbliższy event UFC Vegas 80 możecie oglądać za darmo za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto, odebrać bonus i obstawić dowolny kupon. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na tutaj!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments