Scott Coker: „W przyszłym roku Bellator zorganizuje przynajmniej 30 gal”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 czerwca 2019

Scott Coker, prezydent organizacji Bellator w rozmowie z dziennikarzami MMAJunkie wypowiedział się na temat dywizji muszej oraz planów organizacji Bellator na przyszły rok.

„Zastanawialiśmy się i dyskutowaliśmy nad otworzeniem kategorii muszej w organizacji Bellator jednak nie podjęliśmy żadnych wiążących decyzji. Na ten moment chcemy się skupić na tych kategoriach wagowych, które już posiadamy. Jest finał Grand Prix dywizji półśredniej, wkrótce wystartuje turniej mistrzowski w kategorii piórkowej. Będziemy mieli ręce pełne roboty.

Pamiętam, że jak przyszedłem do Bellatora to organizowaliśmy 10, czasem 15 gal rocznie. W przyszłym roku zorganizujemy przynajmniej 30 gal, a ta liczba może nawet wzrosnąć do 40. Wszystko zależy od umów telewizyjnych które aktualnie finalizujemy. Viacom to ogromna firma, która posiada swoje kanały i sieci telewizyjne w wielu krajach na świecie. Dostajemy mnóstwo zapytań z krajów, których jeszcze nie odwiedzaliśmy, wszyscy chcą byśmy zrobili u nich event. Wszyscy chcą oglądać wielkie walki, będziemy nad tym pracować.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments