Scott Coker o Bellator Rizin 2

Scott Coker: „Tu damy 1 zawodnika, tam 2. Później znów zrobimy wspólną galę Bellator vs. Rizin. Zawsze będę to wspierał!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 maja 2023

Scott Coker, prezes organizacji Bellator wypowiedział się po raz kolejny w bardzo pozytywnych słowach o współpracy z Nobuyukim Sakakibarą i japońską organizacją Rizin. Amerykanin podkreślił, że zawsze będzie wspierał tego rodzaju kooperację.

Wczoraj odbyła się specjalna konferencja prasowa w trakcie której zaanonsowano kolejny wspólny event Bellatora i Rizin. Wydarzenie odbędzie się w hali Saitama Super Arena, a karta walk zostanie obsadzona gwiazdami obu organizacji. Szczegóły na temat tego eventu znajdziecie tutaj. Bellator vs. Rizin 2 – wielkie gwiazdy, starcia mistrzowskie! Oficjalny trailer i plakat.

Scott Coker, prezes organizacji Bellatora po raz kolejny w ciepłych słowach skomentował współpracę z Nobuyukim Sakakibarą, prezesem federacji Rizin sugerując, że w przyszłości również możemy się spodziewać kolejnych wspólnych eventów:

„Dla mnie zarówno jak chodzi o MMA jak i kickboxing Japonia jest kolebką sportów uderzanych. To właśnie tutaj wszystko się zaczęło, dlatego chcę im pomagać by mieli tu „zdrowy” rynek. Tu damy jednego zawodnika, tam damy dwóch. Później znów zrobimy wspólną galę Bellator vs. Rizin, będą one się odbywały przynajmniej raz na rok. To jest coś co zawsze będę wspierał. To nie jest tak, że nie mamy nic do roboty, że nie mamy własnych planów, ale jeśli pojawia się taka opcja, jeśli ma ona w danym momencie sens to będziemy chcieli jak najczęściej wracać do Japonii.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments