KSW

Scott Askham podpisał kontrakt z KSW!

Pinterest LinkedIn Tumblr

29-letni zawodnik z Doncaster podpisał umowę na trzy walki w organizacji KSW. Według doniesień zachodnich mediów nie jest to umowa ekskluzywna.

Scott Askham [15-4] stoczył sześć pojedynków w UFC z czego aż cztery przegrał. Warto podkreślić, że Anglik zawsze daje bardzo wyrównane walki, które kończą się najczęściej niejednogłośnymi decyzjami sędziowskimi. Tak było między innymi w boju z Krzysztofem Jotko czy znanym w Polsce Lukem Barnattem.

Przed podpisaniem umowy z UFC Askham mógł się pochwalić passą dwunastu kolejnych zwycięstw i uchodził za spore wzmocnienie dywizji średniej najlepszej ligi MMA na świecie, choć rzeczywistość nie okazała się tak kolorowa to wygrana nad Barnattem na gali ACB „otworzyła” Scottowi kilka opcji, gdyż otrzymał on oferty z wielu organizacji. Oto co powiedział po podpisaniu umowy z KSW:

„Będę szczery swą decyzję opierałem głównie na tym kto zaoferuje mi największą gażę. Oferta z KSW była najlepsza, a w dodatku ta organizacja zapełnia wielkie hale i stadiony. Chcę zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami i kroczyć ścieżką prosto po pas mistrzowski.”

Comments are closed.