scarface odpowiada na słowa jokera nie mam zamiaru uciekać

Scarface odpowiada na słowa Jokera: „Nie mam zamiaru uciekać” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 czerwca 2024

Sebastian Skiermański odpowiedział na ostatnią wypowiedź Jokera. Scarface odniósł się do słów Jakuba Szmajdy na temat konfliktu.

Wiele wskazuje na to, że na kolejnej gali GROMDA może dojść do pojedynku między Sebastianem Skiermańskim, a Jakubem Szmajdą. Wszystko za sprawą konfliktu między Scarfacem i Jokerem.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat tego, że dawni przyjaciele mocno się poróżnili. Joker wspomniał o tym w wywiadzie dla portalu FanSportu, gdzie wypowiedział słowa:

 Ja myślę, że największą osobą, która nie chce tego pojedynku jest on sam. On wie tak naprawdę… co tu dużo mówić my się trzymaliśmy całe życie. Na treningi to ja go zabrałem, kiedy on się uczył to ja już byłem dobrym bokserem. Gdyby miała być taka walka, na pewno bym nie odmówił. Nie chcę mówić o co poszło, aczkolwiek on wie że jeżeli wejdzie ze mną do tego ringu to już z niego nie wyjdzie.

Scarface odpowiedział Jokerowi

Sebastian Skiermański zamieścił odpowiedź na słowa Jokera w relacji na instagramie. Oto co Scarface przekazał swoim kibicom.

– Nie no tu widzę jakieś oznaczenia, pewnie wszyscy oczekują na huczną odpowiedź, ale was rozczaruję bo to nie są freaki. Nie no generalnie to myślałem, że idziemy rankingowo dalej i patrzymy przed siebie. No ale mogę się mylić. Zła ocena sytuacji w gestii człowieka.

Scarface przyznał rację, że nie chciał tej walki z racji na stare czasy. Dodał jednak, że jeżeli drogi zawodników miałyby się skrzyżować to nie będzie uciekał przed tym pojedynkiem.

– Dużo prawdy jest w tym filmiku, w tym urywku który dodaje GROMDA. Tak bo ja tej walki nigdy nie chciałem. Właśnie ze względu na stare czasy. No, ale jak to się mówi przyjdzie czas będzie rada. Ja nigdy nie uciekałem, tak i uciekać nie mam zamiaru dalej. Idę dalej swoim tempem, swoją drogą. Kogo drogi, kiedy się skrzyżują, wtedy się skrzyżują.

Zostaw ocenę
9
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments