Salahdine Parnasse przedłużył kontrakt z federacją KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 listopada 2020

Salahdine Parnasse przedłużył kontrakt z federacją KSW!

Dzisiaj w godzinach popołudniowych dostaliśmy informację o tym, że Salahdine Parnasse (14-0-1) przedłużył kontrakt z federacją KSW! Klub, w którym Francuz trenuje wydał oficjalne oświadczenie, w którym informuje o tym że mistrz wagi piórkowej przedłużył kontrakt na półtorej roku. Wspomnieli też że Salahdine Parnasse nie zamierza zatrzymywać się na jednym pasie mistrzowskim KSW i będzie chciał sięgnąć o pas wagi lekkiej.

Parnasse zaliczył debiut w organizacji KSW podczas gali z numerem 41, na której pokonał Łukasza Rajewskiego (10-6-0). Parnasse zdobył tymczasowy pas mistrzowski na KSW 48, wówczas rozbił w parterze Romana Szymańskiego (13-5-0), lecz od kiedy Mateusz Gamrot (17-1-0) odszedł do UFC, Francuz stał się pełnoprawnym mistrzem wagi piórkowej. Ostatnią obronę pasa zaliczył niemal rok temu, na KSW 52. Pokonał wtedy Ivana Buchingera (35-6-0) jednogłośną decyzją sędziowską.

Klub Parnasse zagwarantował we wspomnianym wcześniej poście, że Salahdine ma zamiar podczas obowiązującego go kontraktu zaliczyć jeszcze wiele obron swojego tytułu.

Autor: Oskar Dela

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments