Salahdine Parnasse przed KSW 85

Salahdine Parnasse przed walką z Robertem Ruchałą na KSW 85: „Nie widzę żadnych podobieństw między nami.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 sierpnia 2023

Salahdine Parnasse wypowiedział się przed walką z Robertem Ruchałą na gali KSW 85. Francuz uważa, że jego osiągnięcia stoją ponad wynikami Polaka. Parnasse powiedział nawet, że Ruchała jest chaotyczny i szalony w swoich walkach.

Salahdine Parnasse i Robert Ruchała zmierzą się w okrągłej klatce federacji KSW. Do potyczki o pas kategorii piórkowej dojdzie 19 sierpnia na KSW 85 w Nowym Sączu. Francuz jest aktualnym mistrzem kategorii piórkowej i dywizji lekkiej natomiast Polak zdobył tymczasowy tytuł mistrza kategorii do 66 kilogramów.

Salahdine wypowiedział się przed pojedynkiem z Ruchałą. Francuz podkreślił, że nie dostrzega żadnych podobieństw między sobą i Polakiem. Parnasse udzielił wypowiedzi, która została opublikowana na oficjalnej stronie federacji KSW.

Nim przejdziemy do słów Francuza przypominamy, gdzie można obstawić galę KSW 85 oraz wszystkie kolejne nadchodzące wydarzenia, w tym oczywiście KSW 86 we Wrocławiu.

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – Kursy bukmacherskie

Ogromnym faworytem jest oczywiście ParnasseSalahdine ma dużo większe doświadczenie od Polaka. Roberta oczywiście będą wspierały ściany w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego oraz kibice. Tym razem czeka go zdecydowanie najtrudniejsza walka w karierze.

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Salahdine Parnasse przed walką z Robertem Ruchałą:

Salahdine Parnasse przed walką z Robertem Ruchałą na gali KSW 85 w Nowym Sączu:

„Myślę, że nikt nie jest gotów na to wyzwanie. Jestem mistrzem dwóch kategorii i udowodniłem swoją wartość. Zamierzam też ją udowodnić ponownie 19 sierpnia w walce z Robertem i pokazać mu na co mnie stać. Nie widzę żadnego podobieństwa między nami. Zdobyłem pas w wieku 21 lat. Nikt wcześniej tego nie zrobił. Robert jest młody, ja jednak zdobyłem tytuł na długo przed nim i pokazałem światu MMA kim jestem. On jeszcze nie udowodnił, że jest do mnie podobny. Jest trochę chaotyczny i szalony w swoich walkach. Muszę przygotować pod niego dobrą strategię. On też pewnie będzie miał plan. Jest dobrym zawodnikiem, jest niepokonany. Niemniej, nie mierzył się nigdy z kimś takim, jak ja.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments