salahdine parnasse przed ksw 93 w paryżu

Salahdine Parnasse przed KSW 93 w Paryżu – 'Francja jest podekscytowana, to dla mnie wielkie wydarzenie’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 stycznia 2024

Salahdine Parnasse wypowiedział się na temat nadchodzącej gali KSW 93. Będzie to debiut KSW we Francji, a zarazem okazja dla mistrza do występu przed własną publicznością.

KSW 93 odbędzie się 6 kwietnia w Paryżu, stolicy Francji. Dla polskiej organizacji będzie to debiut na francuskiej ziemi, natomiast dla Salahdine’a Parnasse będzie to okazja do pierwszego od wielu lat występu przed własną publicznością.

Nie może zatem dziwić fakt, że mistrz KSW w kategoriach piórkowej i lekkiej cieszy się z możliwości występu przed własną publicznością. Wielki francuski talent uważa, że równie podekscytowani są francuscy kibice, którzy czekali na galę KSW od lat.

– Muszę przyznać, że Francja jest bardzo podekscytowana tym, że pojawi się tam organizacja KSW. Dla mnie również jest to ekscytujące, bo po raz pierwszy od dawna będę walczył u siebie, we Francji. Jest to dla mnie wielkie wydarzenie. Wszyscy są świadomi, że przybywamy jako KSW do Francji i tak naprawdę nie możemy się już doczekać.

Do tej pory nie ogłoszono nazwiska rywala Parnasse’a na kwietniową galę. Salahdine został zapytany o potencjalnego rywala. Okazuje się, że Francuz jest gotowy na każdego oponenta jednak podkreślił co jest w tej chwili dla niego najważniejsze.

– Skupiam się teraz na tym, aby przygotować się jak najlepiej do walki.

Możliwe, że w przypadku braku kontuzji rywalem Parnasse’a będzie zwycięzca main eventu gali KSW 91 w Libercu, czyli ktoś z dwójki Valeriu Mircea – Leo Brichta. Martin Lewandowski zapowiadał także, że jedynym Polakiem, który może otrzymać pojedynek z Francuzem jest Marian Ziółkowski.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments