salahdine parnasse podpisał nowy kontrakt z ksw

Salahdine Parnasse podpisał nowy kontrakt z KSW

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 czerwca 2024

Salahdine Parnasse podpisał nową umowę z federacją KSW. Mistrz dwóch kategorii wagowych przedłużył kontrakt z KSW.

Salahdine Parnasse mistrz federacji KSW w kategoriach piórkowej i lekkiej pozostanie na dłużej w polskiej organizacji. Parnasse podjął decyzję o związaniu się nową umową z KSW. Francuz będzie zatem kontynuował swoją przygodę z najlepszą europejską organizacją MMA.

Salahdine Parnasse pojawił się na gali KSW 95 w Olsztynie gdzie zaanonsowano przedłużenie kontraktu. Oto pierwsze słowa Parnasse’a skierowane do polskich kibiców.

– Jestem mistrzem dwóch kategorii wagowych i to w nich chcę walczyć. Chcę bronić moich pasów, a kto wie może i ponownie zaatakuję trzeci tytuł.

Informacja prasowa:

Fenomenalny czempion kategorii lekkiej i piórkowej, Salahdine Parnasse, podpisał nowy, wielowalkowy kontrakt z KSW, liderem europejskiego rynku MMA.

Po pierwszej gali KSW w Paryżu, która odbyła się w kwietniu tego roku, rozpoczęła się kontraktowa rywalizacja pomiędzy czołowymi graczami świata MMA o podpisanie umowy z Salahdine’em Parnasse’em. Długie negocjacje zakończyły się sukcesem KSW i podpisaniem nowego, wieloletniego kontraktu z mistrzem kategorii lekkiej i piórkowej. Dzięki tej współpracy fani będę mieli nie tylko okazję dalej oglądać w okrągłej klatce fenomenalnego Francuza, ale również mogą spodziewać się kolejnych, regularnie organizowanych wydarzeń KSW we Francji.

Salahdine Parnasse jest prawdziwym diamentem świata MMA i jedną z największych gwiazd organizacji KSW. Zjawiskowo walczący Francuz stoczył do tej pory 21 pojedynków i 19 z nich wygrał. W KSW wywalczył mistrzowskie pasy wagi piórkowej i lekkiej. 26-latek w dominującym stylu kroczy przez świat mieszanych sztuk walki i nie bez kozery bywa nazywany „Kylianem Mbappe francuskiego MMA”. Parnasse w okrągłej klatce walczy od roku 2017. W ostatnim pojedynku, który odbył się w Paryżu, sile jego umiejętności uległ Valeriu Mircea. Tym samym Salahdine po raz pierwszy obronił pas mistrzowski wagi lekkiej przed własną publicznością.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments