salahdine parnasse o nowym kontrakcie z ksw

Salahdine Parnasse o nowym kontrakcie z KSW i potencjalnym rywalu: „To były bardzo twarde negocjacje”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 czerwca 2024

Salahdine Parnasse przedłużył kontrakt z federacją KSW. Mistrz dwóch kategorii wagowych zdradził jak wyglądały negocjacje.

Salahdine Parnasse zostaje w federacji KSW. Informacja przekazana w trakcie gali KSW 95 szybko poniosła się echem po mediach społecznościowych. Po wydarzeniu Parnasse udzielił wywiadu, w trakcie którego powiedział o tym jak przebiegały negocjacje i czy złożył już podpis.

Parnasse potwierdził również, że jednym z jego potencjalnych rywali jest Wilson Varela, choć tutaj nic nie jest jeszcze podpisane i dogadane na 100%.

– Szczegóły kontraktu nie są do końca doprecyzowane. Na tym etapie jestem pewien, że zostaję. Ilość walk nie jest jeszcze ustalona, ale na pewno zostaję na dłużej.

Zapytany o kwestie finansowej Salahdine Parnasse podkreślił, że pieniądze są oczywiście ważne jednak głównie chodziło mu o stabilizację, długotrwałą współpracę oraz możliwość dalszego rozwoju.

– Pieniądze są bardzo ważnym czynnikiem, ale nie można patrzeć tylko na pojedyncze stawki. Ja patrzę na to też w taki sposób, że KSW bardzo długo płaci mi bardzo dużo i to daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa, zabezpieczenia, które pozwala mi się rozwijać. Mogę na spokojnie wszystko sobie układać, więc ostatecznie ta długoterminowa propozycja od KSW pozwala mi stwierdzić, że pieniądze są bardzo dobre, przekonujące, ale to nie był najważniejszy czynnik. Brałem pod uwagę wiele aspektów.

Salahdine Parnasse przekazał także słowa swojego managmentu. Francuska ekipa przyznała, że to były bardzo długie i twarde negocjacje z KSW.

– Oferta KSW była najbardziej atrakcyjna, ale nie ukrywam, że mój menedżment zdradził mi, że to byłby bardzo twarde negocjacje i długo trwały, ale ja się cieszę, że zostaję w KSW.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments