NEWSY

Sage Northcutt vs. Cosmo Alexandre – 17 maja w Singapurze

Pinterest LinkedIn Tumblr

Organizacja One Championship ogłosiła datę debiutu Sage’a Northcutta. Amerykanin 17 maja zmierzy się z Cosmo Alexandre. Pojedynek odbędzie się na gali w Singapurze.

Co ciekawe walkę zestawiono w limicie kategorii półśredniej jednak przy aktualnym regulaminie organizacji prawdopodobnie walka odbędzie się w kategorii do 185 funtów (84 kg).

22-letni „Super” pożegnał się z UFC serią trzech kolejnych zwycięstw i obecnie legitymuje się rekordem 11-2. Northcutt związał się umową z One Championship po tym jak Dana White stwierdził, że UFC nie opłaca się „podbijać” oferty kontraktowej do niebotycznej sumy.

Doświadczony 36-letni Brazylijczyk ma na swoim koncie pięć wygranych w klatce Bellatora. Alexandre nie walczył w MMA od września 2016 roku, nie oznacza to jednak że pozostawał nieaktywny. „Good Boy” w międzyczasie skupił się na walkach w kickboxingu. Zanotował wygrane na galach w Pradze i Chinach, a w 2018 stoczył dwie walki w klatce One Championship. Najpierw pokonał Elliota Comptona, a następnie uległ Holendrowi Holzkenowi.

Comments are closed.