Rywal Pudzianowskiego wraca do klatki. Już w sobotę zmierzy się z debiutującym w MMA „Wielkim Bu”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 07 marca 2023

Już w sobotę odbędzie się gala FEN 45. Tym razem poza starciami sportowymi na karcie walk znalazło się również zestawienie bardziej freakowe, które ma przyciągnąć uwagę nowej publiczności.

W Ząbkach odbędzie się łącznie 10 pojedynków, w tym dwa w kickboxingu. Najciekawszym starciem gali będzie bez wątpienia main event, czyli konfrontacja Cezarego Oleksiejczuka z Mansurem Abdurzakovem o mistrzowski pas wagi półśredniej.

„Wielki Bu” vs Nikola Milanović

W akcji zobaczymy ponownie byłego rywala Mariusza Pudzianowskiego. Podczas gali KSW 59 doświadczony judoka Nikola Milanović miał okazję zastąpić „Bombardiera”, który ze względu na problemy ze zdrowiem trafił w dniu wydarzenia do szpitala.

Milanović przyjął wyzwanie i zmierzył się z byłym strongmanem. Nie obyło się bez kontrowersji, gdyż Pudzianowski przy próbie obalenia złapał się siatki, dzięki czemu znalazł się w lepszej pozycji i z góry rozbił rywala. Starcie trwało zaledwie 72 sekundy.

Natomiast jeśli chodzi o Patryka Masiaka, będzie to dla niego debiut w formule MMA. Wcześniej miał okazję stoczyć pojedynek bokserski z „Hose” znanym m.in. z walki na GROMDZIE. Starcie zakończyło się remisem.

Jak wiemy, „Wielki Bu” dopiero wchodzi w świat sportów walki. W najbliższych miesiącach ma zmierzyć się z Denisem Załęckim w The War i nie wykluczone, że zobaczymy go również w jednej z federacji freakowych.

Kursy na walkę „Wielki Bu” vs Nikola Milanović

Całą kartę walk gali FEN 45 możesz obstawić na stronie STS. Dla nowych użytkowników bukmacher oferuje specjalny bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych! To nie wszystko, gdyż możesz postawić także pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się tutaj, wykonać depozyt i obstawić pierwszy kupon.

-> Odbierz bonus i obstaw galę FEN 45 <-

Zostaw ocenę
0
0