Rywal Joshuy i Fury’ego zawalczy na GROMDA 15! DORIAN dołączył do organizacji

S
0
Opublikowano: 14 listopada 2023

Na najbliższej gali GROMDA 15 raz jeszcze fani walk na gołe pięści zobaczą występy znanych twarzy. Za taką należy też uznać najnowszy nabytek organizacji Doriana Dacha, który w zawodowym ringu mierzył się z prawdziwymi tuzami!

Gala GROMDA 15, która będzie miała miejsce w Mieście Grzechu na początku grudnia, przysporzy sporo emocji fanom krwawych pojedynków. Po raz pierwszy od 13. edycji w charakterystycznym ringu 4×4 m zobaczymy „Don Diego”, który przystąpi do obrony pasa niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści. Jego rywalem będzie inny ulubieniec publiczności – Łukasz „Goat” Parobiec.

Do akcji wróci też Bartłomiej „Balboa” Domalik, a zadebiutuje „Popek”. Ich rywali poznamy już niebawem. Na grudniowej gali GROMDA nie zabraknie też turnieju w walkach na gołe pięści, a wczoraj poznaliśmy nowego uczestnika.

Tym został Dorian Darch. Walijski pięściarz ma na swoim koncie 25. zawodowych pojedynków w boksie, a ring dzielił z naprawdę sporymi nazwiskami. Jego przeciwnikami byli Anthony Joshua, Hughie Fury, Eddie Chambers, czy Daniel Dubois. Teraz pokaże się na tle polskich bijoków. Federacja zapowiada go następująco:

„Specjalista od kruszenia kości i wyciskania czarnych owoców. DORIAN wchodzi do gry! Boksował z najlepszymi – Joshua, Chambers, Dubois czy Fury. Brutalnie nokautował w ulicznych walkach KOTS. Udanie zadebiutował w walkach na gołe pięści na brytyjskim BKB. Inżynier budownictwa lądowego i niesamowicie doświadczony pięściarz gotowy na turniej GROMDA.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments