KSW

Rozłam w poznańskim Ankosie. Mańkowski, Gamrot i Rajewski opuszczają klub.

Pinterest LinkedIn Tumblr

Niepokojące wieści napływają do nas z Poznania. Wczoraj Łukasz „Raju” Rajewski zasugerował na swoim profilu na instagramie iż odchodzi z klubu Ankos MMA. Później ten wpis został usunięty. Niesmak jednak pozostał, a w sieci pojawiają się kolejne informacje na ten temat.

Zarzewie konfliktu wewnętrznego ma stanowić fakt iż trener Andrzej Kościelski był nieobecny w narożniku Daniela Skibińskiego podczas gali Babilon MMA w Międzyzdrojach. Co ciekaw z narożnika swego klubowego kolegę wspierali doświadczeniem i radami Borys Mańkowski, Mateusz Gamrot i wspomniany już wcześniej Rajewski.

Stawia to pod dużym znakiem zapytania nie tylko przyszłość fighterów, lecz także całego klubu. Rozłam może niekorzystnie wpłynąć zarówno na kariery mistrzów organizacji KSW jak i na dalsze funkcjonowanie klubu stworzonego przez Andrzeja Kościelskiego od podstaw.

Nie wiemy gdzie będą w najbliższym czasie trenowali Gamer, Diabeł Tasmański i Raju jednak wierzymy, że cała sprawa wyjaśni się na dniach i panowie rozstaną się na stopie pokojowej.

Comments are closed.