różal zapowiada biografię ujawnia szczegóły książki

Różal zapowiada biografię, ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące książki!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 maja 2024

Różal zapowiedział swoją biografię. Książka ma ukazać się w niedalekiej przyszłości, a Marcin Różalski ujawnił już pierwsze szczegóły.

Marcin Różalski zamieścił kilka krótkich nagrań video na instagramie, w których przekazał, że zbliża się premiera jego książki. Popularny „Różal” ujawnił pierwsze szczegóły, z których część była nam oczywiście dobrze znana.

Za pracę nad merytoryczną formą treści zawartych w biografii odpowiada nasz reporter Jarek Świątek. To właśnie Jaru na przestrzeni lat zbierał materiały do książki Marcina. Marcin wielokrotnie udzielał Jarkowi długich wywiadów, a wraz z upływającym czasem dogrywane były kolejne rozmowy, które następnie zostały skrzętnie spisane. Część ze znanych wam już historii pojawi się w książce, ale będą również i takie o których usłyszycie po raz pierwszy.

– Jest dużo faktów z mojego życia, dużo przygód, przeżyć, perturbacji życiowych. To na pewno będzie książka prawdziwa. Trzeba wziąć pod uwagę, że są to fakty bardzo rozłożone w życiu. To jest historia mojego sportowego życia z przeplatanymi epizodami z życia cywilnego.

– Nasze rozmowy odbywały się na przełomie kilkunastu lat. Pewne rozmowy były w fajnej atmosferze, w ku…eniu, w smutku i tak dalej. Pewne wywiady były wynikiem emocji. Na tę chwilę to wszystko jest sklejone w jedną całość.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments