różal wróci do startów po 2-letniej przerwie różalski walka

Różal wróci do startów po ponad 2-letniej przerwie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lipca 2024

Marcin Różalski stoczy kolejną walkę. Popularny Różal powróci do startów po ponad 2-letniej przerwie. Występu Różalskiego należy się spodziewać jesienią 2024 roku.

Artur Ostaszewski manager Marcina Różalskiego poinformował o tym, że Różal wkrótce zanotuje powrót do startów. Marcin ostatni pojedynek stoczył 18 czerwca 2022 roku na gali KSW 71 w Toruniu.

Marcin Różalski walczył wtedy w formule K-1 z legendarnym Errolem Zimmermanem. Niestety Różal przegrał z Bonecrusherem. Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że Różalski chciałby wrócić i stoczyć kolejną walkę.

Okazuje się, że walka jest już „zaklepana”. Ostaszewski przekazał, że znany jest zarówno termin powrotu Różala jak i nazwisko rywala, z którym zmierzy się Marcin.

– Różal ma walkę. Termin, rywal – wszystko jest znane. Będzie fajna waleczka jesienią.

Przypominamy, że wkrótce wydana zostanie biografia Marcina Różalskiego, za której stworzenie odpowiada dobrze wam znany Jaru Świątek, reporter naszego portalu. W książce zostanie przedstawionych wiele zakulisowych smaczków, a także historii związanych z walkami jak i prywatnym życiem Marcina. Więcej szczegółów na temat książki zostanie przedstawionych wkrótce – TUTAJ.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments