NEWSY

Różal o końcu kariery Mameda: „Poryczałem się bo jest to smutne i ciężkie dla prawdziwych wojowników”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Marcin Różalski skomentował na swoim fanpage na facebooku decyzję Mameda Khalidova o zakończeniu kariery. Różal nie krył swych emocji:

Nie napiszę,że Mamed był moim Przyjacielem bo to duże słowo. Na pewno jest moim Kolegą, Znajomym i bezapelacyjnie mega Wojownikiem. On,Michał Materla i wielu Innych jeszcze Wojowników budowali MMA. Ci,którzy byli przed Nimi już poczuli to co Mamed,ale tylko Oni wiedzą ile to znaczy,jak ciężkie to jest. Nas czeka to samo prędzej,czy później.
Mamed ogłosił koniec startów i słuchając tego i patrząc na tą sytuację poryczałem się bo jest to smutne i ciężkie dla Prawdziwych Wojowników. Czasu nie oszuka Nikt z Nas i za chwile mnie np czeka to samo. Kiedy myśląc o takiej sytuacji myślałem,że będzie łatwiej.Nie,jest ciężko w C….j i patrząc jak tracimy to, co budowaliśmy całe życie stając się pokontuzjowanymi chywilami, nasuwa się przykra myśl,że jest wszystko to było rzeźbienie w g….e.Sami wybraliśmy taką drogę,tacy się urodziliśmy i robiliśmy to co kochamy dla chwały,sławy i pieniędzy,ale pod koniec jak już to osiągamy,a tracimy instynkt i błysk, w oku i instynkt,wszystko inne staje się c….a warte.Nie wiem jak Inni,ale ja myśląc o tym wolałbym umrzeć w walce i nie musieć przekonywać się jak sobie poradzę w takiej sytuacji.
Pozdrawiam Wszystkich Wielkich Wojowników.
Pozdrawiam Jamesa,Wielkiego Wojownika.Mamed nie umarł,ale duży rozdział z Nim związany zamyka się.
Moc z Nami.
Moc ,Siła i Honor

Nie napisze,że Mamed był moim Przyjacielem bo to duże słowo.Napewno jest moim Kolegą,Znajomym i bez apelacyjnie mega…

Gepostet von Marcin Różal Różalski am Sonntag, 2. Dezember 2018