NEWSY

Róża Gumienna zmierzy się z Veroniką Polovikovą na gali Ladies Fight Night

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kolejny pojedynek na zasadach K-1 gali Ladies Fight Night, która odbędzie się w piątek, 18-go grudnia, może okazać się hitem imprezy w Hotelu Hilton w Łodzi. Zmierzą się w nim: Mistrzyni Świata w Kickboxingu, Róża Gumienna z klubu Puncher Wrocław i tegoroczna Mistrzyni Białorusi w Muay Thai, Veronika Polovikova z Tabu Club Zhlobin. Kickboxerski pojedynek zakontraktowany został w kategorii do 65 kilogramów.

Róża Gumienna ma 26 lat i na koncie tytuł Mistrzyni Świata, który  zdobyła na Mistrzostwach Świata WAKO w Sao Paulo, w Brazylii, w 2013 roku. Dwukrotnie zdobywała Puchar Świata w Kickboxingu, w tym jeden w formule K-1 Rules. Na zawodowej arenie stoczyła 5 pojedynków i wszystkie wygrała, w tym w dwóch ostatnich pokonała Katarzynę Posiadałę i Veronikę Cmarovą ze Słowacji. Obie są uczestniczkami Ladies Fight Night i zmierzą się w ringu podczas sobotniego wieczoru. Wrocławianka na amatorskiej arenie stoczyła 46 walk wygrywając 38. Bezsprzecznie należy do największych gwiazd polskiej formuły K-1.

Białoruska zawodniczka, Veronika Polovikova to wielki talent w Muay Thai, a więc dyscyplinie, w której Białoruś, obok Tajlandii, stanowi największą potęgę. 18-letnia Veronika w kategoriach juniorskich zdobywała niemal wszystkie krajowe tytuły i to zarówno w Muay Thai jak i w K-1 w 2014 i 205 roku. Jej trenerem jest Mihail Buharov, a ona sama pochodzi ze Żłobina położonego tuż pod rosyjską granicą. Polovikova na zawodowej arenie stoczyła 3 walki, z których 2 wygrała i raz zremisowała. Jako amatorka wygrała 29 walk i tylko 7 razy zeszła pokonana.

Ten i inne pojedynki można będzie można obejrzeć w gościnnych i ekskluzywnych progach Hotel DoubleTree by Hilton, przy ulicy Łąkowej 29 w Łodzi.Widzowie będą mogli zobaczyć sześć zawodowych walk w formule K-1 i MMA, a także kilka amatorskich, wszystkie w wykonaniu Pań. Organizatorem imprezy jest najlepszy miejscowy klub Sztuk Walki, Fight Club Łódź.

Organizatorzy serdecznie zapraszają!
Początek imprezy o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny!
Liczba miejsc ograniczona!