Archiwum

Roszady w Rankingu PL po KSW 23

Pinterest LinkedIn Tumblr

mymma

Miniony weekend przyniósł nam wiele emocji za sprawą gali KSW 23 w Ergo Arenie. Na parę dni po gali czas na szybką aktualizację Rankingu PL.

W wadze ciężkiej: szybko pokonany przez McCorkla – Mariusz Pudzianowski [5-3, 1NC] spada o 2 miejsca w zestawieniu wagi ciężkiej i obecnie zamyka on pierwszą dziesiątkę.

W dywizji średniej bez zmian. Na swoich miejscach – odpowiednio 1-szym i 2-gim – umacniają się Mamed Chalidow i Michał Materla po zwycięstwach w miniona sobotę.

W połśredniej Aslambek Saidov utrzymuje pozycję lidera po pokonaniu Bena Langmana. Z listy znika Mateusz Zawadzki, który w sobotę zawalczył wagę niżej. Po zmianie werdyktu w pojedynku Milewski – Nobrega, młody podopieczny Tomasza Drwala debiutuje w naszym rankingu na miejscu siódmym.

Kilka zmian w kategorii lekkiej. Na skutek braku aktywności przez ostatnie 12 miesięcy z zestawienia wypada Łukasz Sajewski (nr. 5); trzech rywali przeskakuje pogromca Zawadzkiego – Mateusz Gamrot, który tym samym ląduje na miejscu numer 6. Lukę po Sajewskim wykorzystuje Kamil Gniadek [5-0], który tym samym debiutuje w naszym TOP 10.

Pełny Ranking PL autorstwa panelu redakcyjnego myMMA.pl dostępny jest TUTAJ.

Comments are closed.