NEWSY

Ronda Rousey do Conora: „Nie musisz trafić za kratki, żeby wypromować walkę w mediach”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jeden z reporterów TMZ wpadł na Rondę Rousey i Travisa Browne’a przechadzających się po mieście. Padło kilka pytań, w tym oczywiście te związane z UFC 229. Oto co powiedziała była mistrzyni UFC:

„Rozumiem różne sposoby na promowanie i sprzedaż walki. Naprawdę to rozumiem jednak uważam, że nie musisz trafić za kratki, żeby wypromować walkę w mediach. Udowodniłam to wielokrotnie dając ekscytujące walki i sprawiając tym samym, że fani chcieli je oglądać. No i nie przekraczałam przy tym przepisów.”

„To była świetna walka jednak to co stało się po niej zakryło dobry występ sportowy obu zawodników, nie chciałabym aby to stało się trendem i by takie sytuacje się powtarzały, chcę by ludzie mogli bez obaw zabierać swoje dzieci na gale MMA.”

„Moim zdaniem to, że Khabib wyskoczył z octagonu nie było tak złe jak rzucanie wielkich przedmiotów w autobus. Moja przyjaciółka Rose Namajunas była w tym autobusie, mój przyjaciel Michael Chiesa został kontuzjowany przez ten incydent i musiał wycofać się z walki. Uważam, że wszyscy powinni być traktowani jednakowo, każdy z zawodników. Nie można po prostu traktować „dużych” nazwisk inaczej, lepiej. Osobiście byłabym bardziej restrykcyjna, jak ktoś zaliczy wpadkę dopingową lub zrobi coś głupiego to powinien dostawać dożywotni zakaz zawodowych startów, no ale ja nie zarządzam ogromną organizacją, wartą wiele milionów dolarów.”

Comments are closed.