Roberto Soldić zapowiada powrót do klatki! Poznał datę kolejnego pojedynku

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 09 lutego 2023

Roberto Soldić zapowiedział powrót do klatki organizacji One Championship, w której ponownie zmierzy się z Rosjaninem.

„RoboCop” odszedł z organizacji KSW jako podwójny mistrz dywizji półśredniej oraz średniej i zdecydował się dołączyć do azjatyckiego giganta, mimo że wiele wskazywało na to, iż zobaczymy go bijącego się dla UFC.

Soldić zapowiada powrót do klatki

Pierwsze w starcie w nowej organizacji stoczył na gali One Fight Night 5 w grudniu. Nie tak wyobrażał sobie jednak swój debiut. Już na samym początku starcia Murad Ramazanov kopnąć Soldicia kolanem w krocze. Uderzenie było na tyle silne, że zawodnik nie był w stanie kontynuować walki.

Jak się okazało, zawodnik miał na sobie suspensor, który praktycznie w ogóle nie chronił Soldicia. Głos zabrał sam szef federacji, który był zaskoczony tym, że „RoboCop” wybrał taki ochraniacz:

– Nie rozumiem, dlaczego nie korzystał z metalowego albo plastikowego ochraniacza. Jego ochraniacz był z twardej pianki! Nie wiem nawet, kto produkuje ochraniacze z pianki? Widziałem ten ochraniacz, bo zapytałem, czy pękł, więc mi go pokazali. Jest zrobiony z twardej pianki. Szaleństwo! Przyjął więc uderzenie na krocze tak, jakby w ogóle nie miał ochraniacza.

Teraz zawodnik w końcu przekazał, że zna już datę pojedynku. Na ten moment nie zdradził jednak zbyt wielu szczegółów, na swoich social mediach napisał – Dzień dobry, do wszystkich moich przyjaciół i fanów, znam datę walki. Bądźcie czujni.

Źródło: Instagram

Zostaw ocenę
0
0