whittaker vs aliskerov kursy bukmacherskie

Robert Whittaker vs Ikram Aliskerov – zaskakujące kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 czerwca 2024

Bukmacherzy wystawili już kursy na nową walkę wieczoru gali UFC w Arabii Saudyjskiej. Trzeba przyznać, ze kursy bukmacherskie na walkę Whittaker vs Aliskerov są zaskakujące.

Robert Whittaker miał pełny okres treningowy na to by odpowiednio przygotować się do gali UFC w Rijadzie. Były mistrz kategorii średniej przez długi czas mocno trenował do wydarzenia, które odbędzie się 22 czerwca w Arabii Saudyjskiej.

Ikram Aliskerov wskoczył do rozpiski gali UFC w Arabii zaledwie kilka dni temu. Dagestańczyk zastąpił chorego Czeczena Khamzata Chimaeva. Aliskerov stoczył ostatni pojedynek w październiku, a kilka kolejnych walk które Ikram miał zakontraktowane były odwoływane z różnych powodów.

Whittaker vs Aliskerov – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy wystawili zaskakujące kursy na nową walkę wieczoru gali UFC w Arabii Saudyjskiej. Można było się spodziewać, że Robert Whittaker będzie potężnym faworytem tymczasem kursy są bardzo zbliżone.

Kurs na wygraną Roberta Whittakera wynosiu 1.75 natomiast kurs na zwycięstwo Ikrama Aliskerova ustalono na poziomie 2.10. Walkę Whittaker vs Aliskerov możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera Superbet.

Robert Whittaker
VS
Ikram Aliskerov
1 1.65
2 2.25
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments