ufc 271 transmisja gdzie oglądać

Robert Whittaker upomina się o trylogię z Adesanyą! „Wiem, że zrujnuję dzień wielu osobom…”

S
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2023

Były mistrz kategorii średniej UFC Robert Whittaker liczy, że otrzyma kolejną szansę przeciwko Israelowi Adesanyi. Australijczyk zdaje sobie sprawę z tego, że nie narobi sobie tym wielu przyjaciół.

To właśnie „Bobby Knuckles” był championem w 2019 roku, gdy doszło do unifikacji tytułów. „The Last Stylebender” z łatwością sobie z nim poradził, zwyciężając przez nokaut już w 2. rundzie. Do rewanżu doszło ponad 2 lata później i choć tym razem Whittaker nie dał się skończyć przed czasem, to Nigeryjczyk pokonał go jednogłośną decyzją.

Australijczyk odniósł po tym jedną wygraną, dominując na przestrzeni 15. minut nad Marvinem Vettorim. Niedługo później Adesanya stracił mistrzowski tytuł na rzecz Alexa Pereiry, co dla wielu było oznaką „nadejścia nowego”. Panowanie Brazylijczyka zwiastowało szereg nowych, interesujących zestawień w dywizji. „Izzy” odzyskał jednak tytuł nokautując „Poatana” na niedawnej gali UFC 287.

Pojedynek ten bacznie obserwował właśnie Robert Whittaker. Były champion kategorii średniej liczy teraz na trylogię z „The Last Stylebenderem” i zrobi wszystko co może, by zapewnić sobie kolejny title shot.

„Wiem w jakiej pozycji się znajduję. Rozumiem, że walczyłem z nim dwukrotnie i chcę trzeciej. Wiem też, że zrujnuję dzień wielu osobom, ale tak zrobię” – mówił „Bobby Knuckles” w niedawnym wywiadzie dla Submission Radio.

„Naprawdę chcę się z nim zmierzyć. Bardzo chcę kolejnej walki właśnie z nim. Chcę go pokonać i zdobyć mistrzostwo. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak bardzo chcę go pokonać, dopóki wszystko to nie potoczyło się inaczej, dopóki nie pojawiła się możliwość walki z Pereirą. To całkiem zabawne, bo wiem, że pojawi się pytanie: To chcesz walczyć z nim, czy o pas? Zawsze powtarzałem, że nieważne z kim, mogę walczyć z każdym, kto będzie miał pas.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments