Robert Whittaker przed walką z Du Plessisem na UFC 290

Robert Whittaker: „Rywale Dricusa przegrywali bo nie docenili jego umiejętności. Nie można lekceważyć Du Plessisa.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 czerwca 2023

Robert Whittaker udzielił kolejnej wypowiedzi przed galą UFC 290. W Las Vegas były mistrz kategorii średniej podejmie Dricusa du Plessisa. Będzie to oficjalny eliminator do walki o pas mistrzowski. Co przed starciem powiedział Whittaker?

„Reaper” podchodzi do Dricusa du Plessisa z wielkim szacunkiem. W rozmowie z zachodnimi dziennikarzami Whittaker wskazał jaki błąd popełnili poprzedni rywale Afrykanera:

„Myślę, że jednym z głównych powodów, które złożyły się na sukces du Plessisa jest fakt, że jego rywale nie okazali mu szacunku, nie docenili jego umiejętności. Traktowali go jako łatwego przeciwnika. On zasługuje na szacunek, ma naprawdę wiele do zaoferowania. Nie zamierzam popełnić tego błędu i nie wybiegam zbytnio w przód. Skupiam się na pojedynku z Dricusem, jego nie można lekceważyć. Dlatego przelewałem pot i krew na treningach by być w najlepszej możliwej formie na UFC 290. Staram się trenować tak by poprawiać wszystko od boksu, przez zapasy, parter, a także kondycję. Chcę by 8 lipca Dricus Du Plessis stanął przed Robertem Whittakerem, który wszedł na kolejny, wyższy poziom.”

Kartę walk gali UFC 290 oraz inne informacje o tym wydarzeniu znajdziecie tutaj. UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments