robert whittaker znokautował ikrama aliskerova ufc video

Robert Whittaker nokautuje Ikrama Aliskerova serią piekielnych uderzeń! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 czerwca 2024

Robert Whittaker i Ikram Aliskerov spotkali się w walce wieczoru gali UFC w Rijadzie. Robert Whittaker znokautował Ikrama Aliskerova w pierwszej rundzie.

Robert Whittaker miał zmierzyć się z Khamzatem Chimaevem na pierwszej gali UFC w Arabii Saudyjskiej. Niestety drugi z wymienionych się rozchorował i wycofał się z udziału w wydarzeniu.

W miejsce Czeczena do rozpiski wskoczył utalentowany Ikram Aliskerov. Whittaker zgodził się na zastępstwo i przyjął pojedynek z Dagestańczykiem, który nie jest nawet notowany w rankingu kategorii średniej.

Robert Whittaker rozpoczął walkę od kopnięć. Ładny lewy byłego mistrza. Aliskerov stara się odpowiedzieć. Kolejny dobry lewy Whittakera. Mocny low kick ze strony Ikrama. Robert Whittaker trafia prawym! Ikram Aliskerov zachwiał się na nogach. Whittaker spokojnie kontynuuje natarcie. Były mistrz wyprowadza srogie wysokie kopnięcie. Ikram kołysze się i pada na matę jednak szybko wstaje. Whittaker zagania oponenta pod siatkę gdzie posyła piekielne uderzenia. Aliskerov pada na matę. Koniec walki.

Materiały video z różnych kamer, z piekielną serią ciosów Whittakera, możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
6
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments