Robbie Lawler: „Nick Diaz to nazwisko, które sprawia, że jesteś w stanie odłożyć wszystkie inne rzeczy na bok i skupić się w 100% na treningu”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2021

Robbie Lawler przed rewanżowym pojedynkiem z Nickiem Diazem przyznał, że obaj zawodnicy 'ewoluowali’ na przestrzeni lat i że są teraz zupełnie innymi fighterami niż 17 lat temu.

„Ruthless” dodał, że w wieku 44 lat nie ma miejsca na przyjmowanie byle jakich rywali, a starcie z Diazem to coś co pozwoliło wzniecić w nim ponownie ogień i chęć rywalizacji.

„Nick Diaz to nazwisko, które sprawia, że jesteś w stanie odłożyć wszystkie inne rzeczy na bok i skupić się w 100% na treningu. Normalnie jest mi już ciężko by rozstawać się z rodziną na dłuższy czas i być samolubem, który skupia się wyłącznie na sobie i spędza codziennie wiele godzin na sali treningowej. W przypadku rewanżu z Diazem tak właśnie musi być, to rywal który motywuje do ciężkiej pracy, do tego by dołożyć coś extra, czy właśnie do tego by poświęcić czas rodzinny na dodatkowe jednostki treningowe. Nie patrzę jednak wstecz, nie zaprzątam sobie głowy tym, że przegrałem w pierwszej walce. Wiem, że obaj będziemy dobrze przygotowani do tego pojedynku, także ja patrzę jedynie na siebie, na to by być lepszym zawodnikiem i człowiekiem.”

Zostaw ocenę
0
0