rizin bellator nokaut

Rizin vs. Bellator – potężny nokaut w walce Hiramoto vs. Umeno! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 grudnia 2022

W jednej z walk karty wstępnej gali Rizin vs. Bellator zmierzyli się Ren Hiramoto i Genji Umeno. Pojedynek ten zakontraktowano na specjalnych zasadach stójkowych. Zawodnicy weszli do białego ringu w dużych rękawicach kickbokserskich. Starcie zakończyło się potężnym nokautem!

Bardziej doświadczonym z dwójki zawodników jest bez wątpienia Genji Umeno, który z niejednego pieca chleb jadł i toczył boje zarówno w kickboxingu jak i muay thai. Bez wątpienia jest on także lepiej poukładanym technicznie zawodnikiem.

Hiramoto z kolei również rozpoczynał zawodową karierę od walk na zasadach K-1 jednak szybko przebranżowił się na starcia w MMA. Co ciekawe nim to się stało Ren stoczył bój w kickboxingu na gali… Bellator 237, która odbyła się 23 lutego 2019 roku w Japonii.

Na początku walki szybszy wydawał się Umeno, który dobrze poruszał się na nogach jednak wraz z upływem kolejnych minut stało się jasne, że to Hiramoto wyprowadza mocniejsze ciosy. W pewnym momencie Ren wystrzelił potężnym lewym i Umeno zwalił się z nóg! Potężny nokaut równo z gongiem kończącym rundę!

Gdzie oglądać galę Rizin vs. Bellator?

Wydarzenie już trwa, gala rozpoczęła się o 6:00, w sobotę 31 grudnia. Transmisję online na żywo przeprowadza stacja TVP Sport. Choć karta wstępna sylwestrowej gali kończy się około 10:00 czasu polskiego to później nastąpi przerwa i nie należy się spodziewać by główna część gali Rizin vs. Bellator rozpoczęła się wcześniej niż o 11:00.

Ponad to warto zwrócić uwagę na fakt, że w pierwszej walce głównej karty bierze udział Rosjanin Gadzhi Rabadanov i TVP Sport może tego pojedynku nie „ująć” w swojej transmisji.

Informacje o gali Rizin vs. Bellator

  • Lokalizacja: Saitama, Japonia
  • Liczba walk: 15
  • Stream: sport.tvp.pl / FITE.tv – dla wszystkich, którzy spędzają sylwestra poza Polską
  • Re-transmisja: TVP Sport
Zostaw ocenę
0
0