rizin potwierdza kartę walk gali landmark 7 w azerbejdżanie

Rizin potwierdza główną kartę gali Landmark 7 w Azerbejdżanie. Walki nie będą toczone w ringu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 października 2023

Japońska organizacja Rizin potwierdziła główną kartę gali Landmark 7, która odbędzie się 4 listopada w Azerbejdżanie. Na oficjalnym profilu na twitterze potwierdzono także, że walki podczas tego wydarzenia nie będą toczone w ringu!

Większość fanów japońskich organizacji takich jak PRIDE, Sengoku czy Rizin nieodłącznie kojarzy japońskie gale z białym ringiem. Faktycznie walki na głównych, numerowanych galach federacji Rizin toczą się w ringu jednak wydarzenia oznaczone dopiskiem Landmark to z kolei eventy, na których pojedynki odbywają się w klatce.

Nie dajcie się jednak „zwieść” bo jest to akurat dobra sytuacja. Duże gale Rizin często mają w rozpisce freak fighty, walki w K-1 czy pojedynki bokserskie, karty walk są bowiem składane w taki sposób by przyciągnąć do hali i przed telewizory jak największą publiczność. Wydarzenia Landmark to natomiast czysto sportowe rozpiski.

W walce wieczoru gali Rizin Landmark 7 zmierzą się Vugar Karamov i Chihiro Suzuki, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii piórkowej. Reprezentant gospodarzy będzie bronił tytułu w starciu z niebezpiecznym japońskim strikerem.

W co-main evencie wystąpi Tofiq Musayev czyli zawodnik, który łączy starty w Rizin z walkami dla organizacji Bellator. Rywalem Azera będzie Koji Takeda dysponujący świetnymi umiejętnościami zapaśniczymi .

Rizin Landmark 7 – karta walk

Karta główna:

  • Vugar Karamov vs. Chihiro Suzuki – o pas kategorii -66kg
  • Tofiq Musayev vs. Koji Takeda – co-main event
  • Mehman Mamedov vs. Justin Scoggins
  • Tural Ragimov vs. Kim Kyung Pyo
  • Nariman Abbasov vs. Ali Abdulkhalikov
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments