Chihiro Suzuki znokautował Karamova serią ciosów z dołu video

Rizin: Chihiro Suzuki znokautował Karamova furią ciosów z dołu! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 listopada 2023

Vugar Karamov i Chihiro Suzuki byli głównymi bohaterami main eventu gali Rizin Landmark 7 w Azerbejdżanie. Karamov bronił mistrzowskiego pasa kategorii piórkowej przed własną publicznością. Suzuki stanął przed szansą osiągnięcia największego sukcesu w karierze. Jaki był wynik walki Karamov vs. Suzuki?

W walce wieczoru gali Rizin Landmark 7 zmierzyli się Vugar Karamov i Chihiro Suzuki. Stawką tego zestawienia był pas mistrzowski kategorii piórkowej. „Vugi” zdobył tytuł na lipcowej gali Super Rizin 2. Teraz reprezentant Azerbejdżanu stanął do obrony pasa przed własną publicznością.

Mimo iż organizacja Rizin wybrała się z Japonii do dalekiego Azerbejdżanu to w rozpisce nie mogło zabraknąć reprezentantów kraju kwitnącej wiśni. Waleczny striker Chihiro Suzuki reprezentował Japonię w main evencie gali Rizin Landmark 7. Walka z Karamovem była szansą dla Suzukiego na osiągnięcie największego sukcesu w karierze.

Rizin Landmark 7: Karamov vs. Suzuki

Mocny front kick Karamova. Vugar Karamov trafia mocnym prawym i wykorzystuje błąd rywala do tego by przenieść walkę na matę. Niesamowita sytuacja Azer starał się atakować z góry w parterze jednak Japończyk trafił upkickiem i zaczął atakować ciosami z dołu i łokciami. Niebywałe Suzuki znokautował Karamova furią ciosów z dołu! Japończyk został nowym mistrzem Rizin i uciszył trybuny w Baku!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments