Michał Materla vs Kendall Grove KSW

Rewanżowa walka Materli! Zaskoczenie w nowej walce wieczoru KSW 78!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

W walce wieczoru gali KSW 78 w Szczecinie mieli zmierzyć się Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka. Niestety drugi z wymienionych doznał kontuzji. Teraz dzięki grafice opublikowanej przez biletera dowiedzieliśmy się, że nową walką wieczoru będzie rewanżowy bój Michała Materli. Z kim zmierzy się Berserker?

Gala XTB KSW 78 będzie pierwszą galą polskiej organizacji w roku 2023. Podczas tego wydarzenia do klatki powróci prawdziwa legenda krajowego MMA, Michał Materla (31-9, 11 KO, 13 Sub). Naprzeciw siebie staną również Tomasz Romanowski (17-8 1 NC, 7 KO, 1 Sub, który słynie ze świetnych umiejętności pięściarskich, i twardy oraz niepokonany w MMA kickboxer, Radosław Paczuski (5-0, 4 KO).

W walce wieczoru gali KSW 78 w Szczecinie mieli zmierzyć się Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka. Niestety drugi z wymienionych doznał kontuzji. Teraz dzięki grafice opublikowanej przez biletera dowiedzieliśmy się, że nową walką wieczoru będzie rewanżowy bój Michała Materli.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Michał Materla vs. Kendall Grove 2 na KSW 78 w Szczecinie!

Michał Materla zmierzy się w Szczecinie z Kendallem Grovem . Będzie to rewanżowy pojedynek za starcie na gali KSW 23 w 2013 roku. Wtedy górą był zawodnik Berserkers Team, który wygrał walkę po decyzji sędziowskiej. Warto nadmienić, że były to interesujące czasy w których sędziowie federacji często przyznawali dogrywki po standardowych trzech rundach. W ten sposób to właśnie Materla wyszedł z boju zwycięsko po pojedynku na nietypowym dystansie czterech rund.

Kendall Grove (24-18, 1 NC) od czasu rozstania z federacją KSW stoczył między innymi dziewięć walk dla prestiżowej amerykańskiej organizacji Bellator. 40-letni Hawajczyk nie walczył jednak zawodowo w MMA od 2019 roku. Warto jednak wspomnieć, że w 2020 roku stoczył pojedynek na gołe pięści. Grove uległ wtedy Hectorowi Lombardowi na gali BKFC 12.

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0