Rewanż Soldić Khalidov

Rewanż Mameda z Soldiciem? Martin Lewandowski: „Czy w ONE czy w KSW, może udałoby się zestawić taką galę”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 grudnia 2022

Martin Lewandowski szef organizacji KSW był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. W materiale video nie zabrakło trudnych pytań, a także ciekawych pomysłów. Okazuje się bowiem, że Martin Lewandowski wpadł na ciekawy pomysł, który zamierza zasugerować prezesowi organizacji ONE.

W weekend odbyła się gala KSW 77. W walce wieczoru zmierzyli się Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Starcie dwóch legend zakończyło się bardzo szybko po kapitalnej akcji Olsztynianina. Tak doskonały występ Mameda sprawił, że w głowie szefa KSW zrodził się ciekawy pomysł.

Otóż Martin Lewandowski uważa, że istnieje możliwość na doprowadzenie do rewanżowego starcia Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem. Co ciekawe Martin podkreśla, że nie musi do niego dojść na gali KSW.

„Tak z Roberto ja od początku prowadziłem rozmowy, więc jestem w stanie powiedzieć Państwu, że taka była historia. Co więcej Roberto chciał zapewnienia z mojej strony, że jeśli przegrałby z Mamedem to otrzyma szansę rewanżu, nie było tego na papierze jednak dałem słowo obu zawodnikom, że do rewanżu dojdzie. Mogę powiedzieć zatem, że Roberto ma zaległy rewanż, powiem że wrócił mi pomysł po walce Mameda z Pudzianem, że jeżeli udałoby mi się dogadać z Chatrim, z szefem ONE to może udałoby się przygotować taką galę, gdzie tych dwóch mistrzów byśmy wystawili. Niech nawet Roberto reprezentuje ONE, Mamed będzie reprezentował KSW. Czy to u nas czy u nich możemy coś takiego wymyślić, albo jakąś taką wspólną kooperację. Nie gadałem jeszcze, to jest pomysł z dzisiejszego poranka, przy porannej kawie.”

A wy co myślicie na ten temat? Czy patrząc na sukcesy wspólnych gal Rizin i Bellatora chcielibyście również zobaczyć taki wspólny event KSW i ONE?

Zostaw ocenę
0
0